| yubireeterna a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intrebare de curand am citit un articol pe net cum ca lesbienele ar pytea avea copii biologici? este adevarat? eu sunt lezby s mi-as dori foarte mult un copil cu iubta mea.acesta este articolul http://zack.weblog.ro/......ace-copii/ sper sa-mi puteti raspunde. fundita

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Eu ti-as raspunde,dar o sa-mi iau o suspendare de zile mari.
Si, zau, daca merita.
Puah!

| mgtow a răspuns:

Ehh nu are cum doar daca si-ar implanta un vagin individul si tipa o scula ca sa aiba copil si asta e tot.

| Zenithf a răspuns:

Da, dar nu este pacat sa fi 'pe invers'? straight face

| missbee a răspuns:

Se pare că tot experimentul e în fază incipientă, încă nu s-a pus în practică. Mai bine mergeți pe inseminare artificială.

| lplostonyou a răspuns:

Fara sperma nu se face nici bebe, o femeie trebuie sa fie fertila si sa fie insamantata cu sperma unui barbat ca sa poata sa dea nastere la un copil, cel putin eu asa stiu.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Cunosc un cuplu care are un copil dar stiu ca ea a fost inseminata artificial cu sperma unui barbat.dar acum nu stiu care, cum si in ce fel si mai ales ce explicatii le dau ele la copil. funda?

| Kazimir a răspuns:

Mda... poti folosi pe post de o prietena o/un shemale. adica fata cu penis(sau baiat cu sani)... Oo nu ca e genial? google "shemale"

| Cocodrilo a răspuns:

Poate ar trebui mai intai sa-ti intrebi copilul (pe care il vei avea) daca si lui îi convine. Sa-i dai si lui o sansa sa aleaga singur, cum ar veni... Sigur, tu iti faci treaba... si lesby si copil. Dar chiar vrei sa le ai tu pe toate, sa mananci prajitura dar sa ramai si cu ea intreaga?

| yubireeterna explică:

Iceman sa-mi implantez eu o scula in gura tha si a lu mata ok?

| yubireeterna explică:

IloveKazimirAndLisa sau o pot folosi pe mata care in loc de sani are penis si pe tactu care in loc de penis are un san atarnat si prin sfar face pipi...incultule datias foc