| Elide a întrebat:

Bună TPU,am și eu o întrebare, mi-am inceput viața se"uală acum câteva luni,s-a întâmplat de câtva ori,a fost totul ok, tipul avea erecție, foarte excitat in preajma mea, actul sexual a decurs normal,a fost totul în regula,eram la distanță și relația nu a mai funcționat,dar vreau sa trec la subiect, acum am incercat cu un alt tip,nu relație, este un tip cu care m-am văzut acum mult timp,îl știam,dar nu s-a întâmplat nimic între noi la vremea aia,iar noi ne-am întâlnit strict pentru se*,dar în timpul acela nu i se scula,și m-am îmbrăcat provocator, ce-i drept o avea si mai mică față de primul,cu care mi-am încep viața se*uala,dar acest tip m-a atras fizic mai mult,dar a fost un dezastru in pat,nu avea erecție cum trebuie și că penisul nu intra pur și simplu in vagin, până la urmă a reușit să-și de-a drumul dar cu mâna,in prezervativ, o asemenea exista nu am avut, nici măcar la primul contact sexual, tipul era ciudat,stresat, agitat...

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si unde-i intrebarea? In prezervativ?

| Violleta2022 a răspuns:

Dar prezervative ati folosit la toate partidele astea sexuale?
Daca nu, fugi la ginecologie si fa-ti teste de boli cu transmitere sexuala, ca sigur ti-au dat astia tot ce aveau si ei.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa se întâmplă când te întâlnești strict pentru treaba aia.

| mihai69 a răspuns:

98% era virgin.
Sau cum spui tu - era speriat.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ți-ai dat singură răspuns: tipul era stresat, agitat.
E imposibil să țină o erecție bună, dacă îi e rușine de parteneră.
Data viitoare, poate se va prezenta mai bine. Eventual puneți și niște vin ori șampanie pe acolo.
Jucați-vă înainte de sex, lasă-l să te "exploreze".

| Cavaler001 a răspuns:

Graba strica treaba happy
Va alerga cineva?
Calm down next timewinking