| vegeta a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare poti oare sa ai o relatie in cele din urma cu o pers pe care tu o iubesti iar ia nu te place pe tine caci eu unul am incercat de foarte multe ori sa o cuceresc dar nimic ceas mai putea sa fac ca sa inceapa si ia sa-i placa de mine si intr-un final sa fie iubita mea ce metode credeti ca ar trebui sa folosesc? Am mare nevoie de ajutorul vostru cateva ideii bune nu cred ca miar strica...

Răspuns Câştigător
| Renard a răspuns:

"Vegeta", dragoste de-a sila nu se poate pentru că nu va exista niciodată acelaşi răspuns al sentimentelor. "Rockafellas" ţi-a oferit o variantă care cred eu că e destul de greu să dea roade. Seduci un om fără să-i spui înainte că-l placi. Domnişoara respectivă prin orice încercare a ta va realiza că tu vrei să o cucereşti şi nu te va lăsa să-ţi duci planul până la capăt pentru că nu te place. Mai întâi ar trebui să-ţi dai seama de ce? Aici ar fi cel mai bun punct de plecare, să aflăm "boala". Acesta e sfatul meu. Iar, apoi să vezi care ar fi şansele şi rostul unui asemenea consum sentimental.

3 răspunsuri:
| consilierultau001 a răspuns:

Incearca sa fi original adica fi tu insuti, nu incerca sa iesi in evidenta pentru ca isi da usor seama si poate fi un dezavantaj poti sa o scoti undeva in oras sa mancati ceva dupa care sa mergeti undeva unde sa va vorbiti in taina... Succes!

| BSwwatch a răspuns:

O prima "arama" ai, ambita, asta-i un lucru bun intr-o oare care masura, insista dar fi prudent sa nu devi obsedat ori sa devi in ochii ei un libidinos, poate te place si ea doar ca mindria ei nu o lasa sa arate?!

| Rockafellas a răspuns:

Salut. Cel mai bun sfat pe care ti-l pot da este sa cauti pe google, arta seductiei si iti vor aparea unele situri intra pe acolo si vezi ca sunt niste articole, carti si tot tacamul care te ajuta. Bafta