| Carabadjac_Luminita_1998 a întrebat:

am si eu o intrebare. Stau cu un baiat de aproape 9 luni. Azi am facut-o pentru prima data, totul a mers bine, a fost dulce cu mine diar ca e o problema... nu am folosit prezervativ, nu pentru ca nu am vrut, dar s-a intimplat asa de brusc ca am si uitat de el, dar asta nu-i partea cea mai rea. Am simtit ca a scos-o repede si l-am intrebat cauza si mi-a zis ca a inceput sa ejacueze. Eram foarte speriata dar mi-a zis ca nu a ejacuat in mine si a scos penisul deodata. Am mare incredere in el dar cand vine vorba despre asta nu stiu ce sa gandesc. Este posibil ca sa raman insarcinata? Am uitat sa precizez ca am 15 ani

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Exista o posibilitate si inca chiar foarte mare de a putea ramane insarcinata insa doar in cazul in care sexul a fost intretinut in una dintre cele 4-5(6) zile ale perioadei fertile. Varsta nu are nicio relevanta din moment ce ai deja menstruatii. Multa sanatate!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Suna-ti parintii si spune-le că: „o sa aveti un nepoteeeeel!

| Violleta2022 a răspuns:

Da, ai sanse sa ramai si gravida daca erai in perioada fertila!
Fa un test de sarcina DUPA 21 de zile de la data cand ai avut sexul neprotejat si vezi daca esti insarcinata.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ati folosit prezervativul, este posibil sa fi ramas gravida.

| Emilian65 a răspuns:

Da, s-ar putea.

| Doub a răspuns:

Ups, dragii de voi, v-aţi lăsat duşi de val
ehh, asta e, acum sunteţi o familie

| Nimeni10 a răspuns:

Cum sa uiti de prezervative?
Nu avem de unde sa stim daca ai ramas sau nu.

| aleku22 a răspuns:

O sa fi o mamica tinerica laughing

| Calinovatopu1000 a răspuns:

La 15 ani nu erai virgina?