| marius1111111 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare.
Sunt cu o fata de cateva zile si inainte de a fii impreuna imi palcea de ea, dara cuma nu ma mai simt asa atras de ea, sincer nu stiu de cesad. Cum sa ii zic ca nu imi mai place de ea?
Mi-e frica sa nu zica ca sunt nesimtit, dar asta e ceea ce simt. Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Mai asteapta, exista momente cand ai tot ce ai vrut si brusc nu iti mai trebuie. Crede-ma ca peste cateva zile o sa-ti revina pofta deci nu fii prost.

| marius1111111 explică (pentru Wihox):

Da m-am gandit si eu happy Da faza e ca a aparut ofata pe care o palceam din cls a 5-a si mi-a zis ca mapalce :/ si crede-am ca nu stiu ce sa fac.

| Wihox a răspuns (pentru marius1111111):

La mine de ce dracu nu vine nici una laughing) atunci asculta-ti inima. Dar ai grija la urmatoarele aspecte. 1. Fii sigur ca ceea de-a doua fata vrea o relatie cu tine. 2 fii sigur pe care vrei sa o alegi. 3 ai grija sa nu fie prietene si sa fie un test ceva. se poate. ma rog, gg

Răspuns utilizator avertizat
| Dididia101 a răspuns:

Buna! Cred ca raspunsul la intrebarea ta e simplu. Inainte o placeai pe fata aia pentru ca ea nu era a ta. O vedeai ca pe un fel de trofeu. Acum ca o ai, ea isi pierde farmecul si nu mai simti ca o vrei. Eu zic ca poate nu ar fi cazul sa te ingrijorezi fiindca relatiile de genul asta, nu tin foarte mult... dar daca chiar nu mai ai rabdare, pur si simplu fii sincer cu ea... Iti tin pumnii! happy Funda?

| marius1111111 explică (pentru Dididia101):

Da nu stiu cum sa ii zic, mi-e frica sad

| ann20 a răspuns:

Poate cu tine e alta fiind ca nu stie ce fel de fata placi... pur si simplu asteapta, acomodeazate.