| AnoNNN1m a întrebat:

am si eu o intrebare(va rog sa nu faceti misto sau chestii din astea)
Deci am 15 ani jumatate,si de fiecare data cand ma masturbez, dupa ce ajung la orgasm nu mai am,, pofta"
Este normal?

Răspuns Câştigător
| SimonaaaF a răspuns:

Bună, draga mea! Cred că este normal. Şi eu păţesc acelaşi lucru de multe ori şi mi-am pus câteva semne de întrebare. Când ajungi la orgasm, simţi o uşurare, o senzaţie supremă, după care vrei să te linişteşti câteva minute. Însă, dacă vrei să continui masturbarea, nu te opri! Te vei excita în câteva minute din nou (va fi puţin mai greu) şi următorul orgasm va fi mai intens şi greu de „prins"! :*

Răspuns utilizator avertizat
| SimonaaaF a răspuns (pentru TuDorEL96):

Nu? laughing)Ştiu, ştiu.

4 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Pofta vine mancand, insista acolo, nu te da batut atat de usor

| Mussette a răspuns:

E normal, ca nu esti nimfomana.