| bebelotz a întrebat:

Am si eu o mica mare dilema:
Deci sunt cu un baiat de 9 luni de zile asa bun, toate bune si frumoase ne mai certam ne mai intelegeam era ok o relatie normala...Acum aproape o luna a aparut in viata mea un alt baiat, o cunostinta de-a mea mai exact, asa bun...am vb cu el pe mess normal dar dupa o perioada am observat ca noi doi ne placem, si am inceput sa vb din ce in ce mai des si mai cu manusi si sa ne alintam pana am ajuns in momentul in care sa il vreau pe el in viata mea si pe celalalt cu care st de 9 luni sa il dau deoparte sad
Mentionez ca acesta cu care vb pe mess este plecat in Germania si in feb se intoarce, dar il vad mereu la web si vb cu el si imi place de el, ce sa fac? Dati-mi un sfat sad Mi-e frica sa iau o decizie radicala sad

Răspuns Câştigător
| Chrisstine a răspuns:

Un sfar: nu da vrabia din mana pe cioara dupa gard...asa l-am dat si eu pe iubitu meu (6 luni impreuna) pentru altu mai frumos (3 saptamani impreuna)oh go on si tot la fostul` m-am intors si mi-a intors spatele!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ca să iei o hotărâre trebuie să-ți cunoști foarte bine sentimentele și ce vrei de fapt!
Pa, pa.

| bebelotz explică:

Ms pentru rasp. mai are cineva si alte sugestii?big grin

| deedi9 a răspuns:

Astepata sa se intoarca in tara inainte sa iei o decizie si vezi cum te intelegi cu el, apoi gandeste-te bine daca e ceea ce iti doresti.

| flavius19992 a răspuns:

iai pe amandoiwinking