| gorge a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema :
Poti sa faci sex fara sa faci copii?
Fara perservative?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca e steril poate sa faca ejaculand in ea ca nu va ramane insarcinata dar calea cealalta e sa o scoata la timp si sa nu ejaculeze in ea.

| Komododragosh a răspuns:

Presupun ca esti cam micut daca pui o asemenea intrebare. Da, poti face sex fara sa faci copii si fara prezervativ dar trebuie sa ai multa experienta. Trebuie sa scoti penisul la timp inainte ejacularii ca sa fii sigur ca sperma ta nu va intra in vaginul partenerei. Fa sex de mai multe ori cu prezervativu si vezi cata rezistenta poti sa ai, si dup-aia poti sa incerci fara numai daca esti bazat pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relatiile sexuale au ca scop reproducerea omului!

| PrettyOana a răspuns:

Cu anticonceptionale