| SufletSingur a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema sa zic asa...eu am avut parul saten dar m-am vopsit bruneta acum 3 luni, am ochii verzi si cativa pistrui, acum as vrea sa ma vopsesc din nou. dar nu stiu cum..roscata sau bruneta? imi voi strica parul daca il decolorez? un sfat va rog sad scuze categoria..am nevoie de un raspuns repede...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| NeneaGogu a răspuns:

Mama mea tot asa a facut cand era tanara si incepuse sa aiba probleme, cine te place te place asa naturala cum esti

| Sonjaaa a răspuns:

Parul de unde? ^.^