| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :*

Am si eu o problema sa zic asa...

Sunt impreuna cu iubitul meu de 6 luni.El are 18 ani jumate eu 19..in fine, azi am fost pe la el, am stat de vorba [...] pana am ajuns in dormitor! hmm... si in joaca am descoperit ceva care m-a dezamagit happy, ceva mic. poate prea mic pe cat e el de dezvoltat si de "bine facut"! nu am mai continuat nimic altceva spunandu-i ca trebuie sa plec.
Nu mi-a zis nimic,ba chiar m-a condus acasa.a fost totul ok! Dar am impresia ca el a observat nemultumirea mea happy... nu stiu ce pot face daca mai ajungem in aceeasi situatie, il iubesc foarte mult nu pot sa ma despart de el pentru asta dar cum sa-mi controlez nemultumirea pentru ca nu vreau sa-l fac sa se simta prost sau sa-l jignesc.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| anka89 a răspuns:

Eu zic sa te linistesti si sa te gandesti pozitiv.Am inteles o are mica...dar poate e jucausa si mai satisfactoarewinking ne te grabi sa iti exprimi dezamagirea in caz ca pana acum nu ati facut sex si nu sti cum e,nu?
Sunt unii care o au mare si degeaba o au,ca nu stiu ce sa faca cu ea si cum sa satisfaca o femei.Te inteleg ca esti oarecum dezamagita si nu strica daca era mai marisoara, dar asta, se pare ca e inzestrat in alte parti.
Asa ca nu-l judeca dupa marime pana ce nu-l incerci, poate o sa iti placa si asa mica cum e.
Si inca un sfat, eu zic sa nu ii mai dai de inteles ca ceva nu-ti convine ca il pui intr-o situatie proasta.Controleaza-te!
Deci incearca-lwinking si vezi cum e(poate e mai groasa) laughing dar nu uita sa imi scrii si sa imi spui cum a fost, ok?
happy

| izabelaAna a răspuns (pentru anka89):

Promit ca am sa-ti povestesc! happy mersi pentru sfat :*

| alexutzabc a răspuns (pentru anka89):

laughing))))))))omg

Răspuns utilizator avertizat
| izabelaAna a răspuns (pentru MadScientist):

Nu multumesc, nu imi doresc unu dala!laughing...

| anka89 a răspuns (pentru alexutzabc):

Sunt sigura ca ti se pare amuzant, dar am zis sa fiu optimista si sa ma pun si eu in situatia ei si cam ce am scris as face, dra mi s-ar intampla.

34 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca tu nu ai o malformatie ceva care sa te faca sa ai un vagin anormal de mare, atunci lungimea maxima a vaginului tau este de 9 cm, deci orice penis cu aceasta lungime te poate satisface perfect. daca ai un handicap fizic, nu e vine lui. daca ai doar o problema psihica, iarasi nu e vina lui. consulta un psiholog care sa te ajute sa treci peste problemele pe care le ai si sa poti avea, macar in viitor, o relatie normala

| johnyboy a răspuns:

Auzi...dar poate nu era sculata, poate dormea si de aia ti s-a parut mica...sau era sculat/treaz/tare si era tot mic?

| Gdeni a răspuns:

Mica mica da ridica sti vb aia. poate e satisfacatoare. saracul mie ca a observat si sa simtit prost. ia incearca poate o sa iti placa. cine stie ce stie sa faca cu ea!

| neutrino a răspuns:

Daca tot te-ai deplasat, trebuia macar sa o incerci, mai exista si minuni pe lumea aceasta. Cat despre iubire, acum cred ca are sa-ti treaca. Nu ai cum sa-l jignesti pentru ca el stie foarte bine ce are, sau mai bine zis ceea ce nu are.

| izabelaAna a răspuns (pentru neutrino):

Of,of! Poate ca trebuia dar eram prea dezamagita de descoperire...

| Oana92 a răspuns:

Exista o sansa mare ca el sa te satisfaca mai bine decat unul cu un "monstru" in pantaloni, in fond conteaza ce stie sa faca cu ce are, nu cat de mare o are.

Si totusi, tu esti perfecta? Si apropo stima de sine a unui barbat poate ajunge la pamant daca il jignesti cu asa ceva. Si apoi o sa te miri ca de ce nu are erectie cand e cu tine in pat...

Nici nu l-ai incercat si deja faci presupuneri...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate nu trebuia sa reactionezi asa, chiar daca ai fost surptinsa?
Ascum cel putin daca stii la ce sa te astepti si poti sa te comporti ca si cum nu ar fi nimic in neregula data viitoare.
Daca il iubesti, e pacat sa strici o relatie pentru atata.

Răspuns utilizator avertizat
| Krueger a răspuns:

Nu stiu daca il iubesti cu aevarat, fara sa te superi acum, dar dragostea nu se masoara in lungimea sexului...

| izabelaAna a răspuns (pentru Krueger):

Stiu.dar totusi! ma asteptam la ceva mult mai!

| MayanMistica a răspuns (pentru Krueger):

Dragostea nu s-o masura in lungimea penisului dar daca fata nu e multumita chestia asta le va afecta relatia. Mai devreme sau mai tarziu.

| Coso_Cosmin_1994 a răspuns (pentru izabelaAna):

Stai linistita am glumit, dar sa stii ca se mai zice ca e mica si jucausa, deci nu conteaza neaparat marimea, intelege-l si u pe el!winking

| Azµre a răspuns (pentru Krueger):

Corect! Bravo!
Nu mă miră la ea 13-14 cm să fie mic, cred că se aștepta la 20...
Doamne.

| Krueger a răspuns (pentru MayanMistica):

Parerea ta si o respect, dar eu nu cred ca 2 cm de carne in plus poate pune la indoiala dragostea a 2 persoane! ...peace

| MayanMistica a răspuns (pentru Krueger):

Aia 2 cm de carne (la o adica si 1 cm conteaza happy ) pot schimba o relatie. De ce spun asta? Pentru ca, daca ea fata nu este multumita din punct de vedere sexual si in cazul ei asta conteaza ceva...ea femeia va fi tentata sa caute acea multumire in alta parte. Atata timp cat ea ramane in relatie cu frustarea asta, ea va rabufni mereu cand altceva nu va merge. Nu stiu daca il va insela sau nu, daca il va parasi pentru altul dar cand apar si alte nemultumiri (si nu stiu cum se face dar astea vin mai mereu) cuiul lui Pepelea va fi sexul. Pentru ca mereu isi va spune : la naiba toate merg anapoda, pana si in pat sunt nemultumita. De aceea spun ca sexul poate pune la indoiala dragostea a doua persoane. Tu spui ca 2 cm de carne nu pune la indoiala dragostea, dar atunci cum se face ca 1 sau 2 nr la sutien despart o familie?!

| Krueger a răspuns (pentru MayanMistica):

Cel ce pretinde ca se numeste un barbat adevarat, nu isi lasa consoarta pentru un numar la sutien...

| MayanMistica a răspuns (pentru Krueger):

Preferintele oamenilor se schimba cu timpul. Oamenii in sine se schimba si atunci zic ca mai bine de unul singur decat singur in doi.

| xXSpikeXx a răspuns:

Eu zic ca nu conteaza marimea ci dragostea nu ca alte (nu spun ce) care vor numai unu cu bani si cu o scula mare(scuza-mi expresia) aici e vorba de dragoste nu de marime deci ai grija ce faci

| Coso_Cosmin_1994 a răspuns:

Vino la mine, nu te voi dezamagii!

| izabelaAna a răspuns (pentru Coso_Cosmin_1994):

Lauda de sine nu miroase a binewinking!

| anka89 a răspuns (pentru izabelaAna):

Dap...toti zic ca o au destul de mare, dar nici unu nu stiu ca poate respectiva nu se multumesti nici cu atat laughing laughing laughing laughing

| izabelaAna a răspuns:

happy

| pytyk2818 a răspuns:

Mai cand iubesti cu adevarat sau pmn ceva de genul conteaza si sexul da pana nu nu incerci nu ai de unde sa stii cu me la pat incearca-l daca mere e bine daca nu vorbeste cu el si nu e sf de lume ca sunt pozitii pentru chestii din astea ca are penisul mic si nu te satisface cauta pe net si o sa gasesti pozitii in care o sa te poata satisface! bine inteles daca vr sa mai continui cu el laughing)))) sfatul meu e ca poate sa mearga si asa numai ca trebuie sa gasesti pozitiile potrivite pentru voi laughing)) iti spun din propia experienta ca si eu am av parte de un,, iubit" cu *** mica a mers cam un an da dupa nu ne'am despartit nu ca o avea mica ci nu mai mergea din alte motive acum uh decizi ce vr sa faci in continuare multa bafta

| vandersar a răspuns:

Nu conteaza marimea sexului ci efectul sau placerea

| izabelaAna a răspuns (pentru vandersar):

Cum sa nu conteze...Toate fetele vrem in pat ceva cat de t macare, chiar daca nu recunoastem uneori tongue

| Ionascu_Valeria_1962 a răspuns:

De care ti'ar trebui una de 18 sau 20?