| Crazydevil0232 a întrebat:

Am si eu o problema
. Si anime: imi place un tip dar nu stiu cum sa ma bag in seama cu el, plus ca nu am nici pic de incredere in mine. Deci nu face 2 face. Si nici nu vreau sa par o disperata. Ce sa fac? big grin

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mergi la el, ii spui oful si gata...scapi!

| Danysan a răspuns:

Intri cu el in vb dar cu totu despre altceva.Incearca sa aflii cam ce ii palce si vb cu el despre asta. Poti astfel sa te obisnuiesti cu el si sa aflii cu timpu pe ocolite parerea lui despre tine dar si legat de celelalte fete. Apoi la momentu potrivit il iei de guleru de la camase si il saruti laughingar fi o idee.Dar o sa iti dai seama cu timpu daca se merita sa incerci ceva cu el sau nu. Important e sa o iei usor.La inceput poti sa vb cu el pe chat dar asigura-te ca sti cam ce ii place ca sa pornesti o converastie ok.seara faina.

| grab a răspuns:

Pe net, draguta, da-i like si invita-l la un film la un teatru ca cica ai avea tu 2 bilete cadou si te-ai gandit ca e un baiat dragut si ti-ar placea sa mergi cu el sa aiba grija de tine pe acolo big grin