| emchristina a întrebat:

am si eu un fel de problemahappydeci o sa spun pe scurthappy
cunosc un baiat de foarte mult timp. l-am iubit enorm intr-o perioada si nu-mi imaginam viata fara el. dar nu am fost impreuna niciodata. ieseam pe afara radeam foarte mult de el, ne sarutam dar o relatie serioasa n-am avut niciodata. zilele trecute m-am intalnit cu el. si intr-o seara am stat de vorba si s-a ajuns din nou la saruturi. ceea ce vrea el de fapt e sa se culce cu mine dar eu nu vreau. si chiar mi-am dat seama ca nu mai simt nimic pentru el. in aceea seara m-a condus acasa si cand ne-am despartit si mi-a spus ca ne mai vedem. aseara am iesit iar el era in brate cu alta. nu am zis nimic pentru ca fata respectiva ii o parasuta si ii permite multe si mi-am dat seama ca nu are rost sa-mi bat capul degeaba pentru ca noi nu eram impreuna si ce am facut cu o seara inainte fusese din plictiseala. totusi nu ma simt bine. pare un fel de gelozie dar nu-mi pot da seama. stiam ca asa se va intampla pentru ca el nu rezista cu o fata si trebuie neaparat sa o insele. o parere va rog si mersi ca a-ti citit:*

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu este chiar asa, si nu toti baietii sunt la fel dar nu stii vorba ca barbatul este capul iar femeia este gatul! asa ca nu se stie daca nu gaseste o femeie care sa ii cada cu tronc si il cuminteste, iar cat despre femeie de multe ori se intampla sa ii puna capac tocmai o femeie care este exact opusul tau! iar chestia cu acea fata care ii permite sa puna mana pi ea nu cred ca ar fi o parasuta! daca ai stii tu cam ce show-uri fac sau le trec prin cap si fetelor cuminti ai ramane surprinsa! asa ca nu judecalumea dupa aparente pentru ca inseala!

1 răspuns:
| AngelOrDemon a răspuns:

Pai e cam un sentiment de gelozie in capul tau era ca o relatie, dar in capul lui era doar culcatul cu fetelelaughingbig grin