| BadAngel3 a întrebat:

am vazut un film ceva timp si nu a scris cum se numeste la sfarsitul filmului.Era vorba despre 3 copii o fata mica si inca una mare, un baiat si pariinti lor au murit intr-un incediu.Sa va spun cateva secvente: La un moment dat ei erau prinsi intr-o masina, deoarece asa era pus de catre un om rau si erau pe sina de tren si trenul venea sa ii loveasca dar fata a facut din uneltele de prin masina ceva cu care pentru ca nu putea deschide portiera masiniii era un arc si a ajuns pana la un maner si astfel a schimbat macazul SAU la un moment dat ei isi intalnesc matusa si ea traia pe merginea unei prapastii dedesubt cu apa, iar ea moare pe o barca mancata de lipitori si omul rau ii spune politistului ca a facut o piesade teatru si de fapt in piesa aia de teatru era fata cea mare care sa casatorea cu elr eal.Dar toti credeau ca e o farsa, apoi dupa ce se casatoreste cu el, ea spune totul.

Răspuns Câştigător
| Anonim5122 a răspuns:

Filmul se numeste:Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
http://www.cinemagia.ro/......e-de-7182/
Sper ca te-am ajutat! :)

| BadAngel3 explică (pentru Anonim5122):

Asta e! Slava Domului ca s-a gasit cineva sa ma ajute! Mi-a placut la nebunie filmul, dar nu a scris cum se numeste! Multumesc mult, mult, mult, mult de tot. happy

3 răspunsuri:
| Dendoris a răspuns:

Unde e sexul sau dragostea?

| BadAngel3 explică (pentru Dendoris):

Sexul si drgaostea nu exista in acest film