| Qqralu a întrebat:

Apar probleme de tip medical daca fac sex de mai multe ori pe zi? E Normal ca iubitului meu sa vrea sa facem de mai multe ori pe zi?

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Da, e normal. e sanatos si probabil ca te iubeste sau e atras de tine asa cum trebuie. in timp frecventa scade, personal dupa 4 ani am incepu sa o fac cam o data pe zi / o data la doua zile si bine ca mai sunt si altele de facut insa cand ai tot timpul din lume...ce altceva sa facihappy
daca tu nu simti la fel, spune-i. probleme fizice nu au ce sa fie. insa daca nu-ti place ajungi sa fii pe post de obiect sexual ceea ce nu e bine. asta in cazul in care nu te exciti deloc si nu te lubrifiezi.
daca dadeai mai multe detalii puteam sa-ti spun mai multe.
priveste partea buna, alte fete au mai multi prieteni ca sa aiba parte de multe orgasme pe zi.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pot aparea daca el a avut multe contacte sexuale neprotejate si a prins o boala sau tu daca ai avut cu altii multe raporturi sexuale fara protectie. La 2 ani e bine sa mergeti la medic pentru analizele bts.

| mihai69 a răspuns:

Desigur. Doar nu credeai că sexul se face doar o singură dată, în week-end?!?

| Emilian65 a răspuns:

Cine vrea sa faca sex de mai multe ori pe zi? Tu sau el. Daca faceti sex multiplu intr-o zi, el nu are nici o problema, dar tu te poti alege cu o sarcina nedorita. In cel mai rau caz la el poate apare o durere groaznica de penis si de oute.

| SkyPilot a răspuns:

Nu apar probleme. Da, e normal. Bucura-te de el cat poatewinking

| bubuuu2349 a răspuns:

Nu se va intampla nimic, dar ai grija la diverse boli. Fiecare pers e diferita

| Qqralu explică:

Sunt putin speriata fiindca nu sunt "invatata" cu chestiile astea