| blablabla66 a întrebat:

Ar fii vreun psiholog fara somn pe aici cu care as putea vorbi?

14 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Problema e ca un psiholog in adevaratul sens al cuvantului (nu persoane binevoitoare de pe TPU) nu prea se gaseste gratis pe internet. Nu cred ca este dispus nimeni sa discute din fata unui monitor. Nici doctorii nu fac consultatii astfel si nici profesorii nu predau scriind la tastatura. Trebuie sa mergi la unul, sa platesti si sa discutati. Daca esti eleva, psihologul scolii este cea mai buna varianta.

| PsihoSex a răspuns (pentru AFR81):

Hey, mai misun si eu prin zona!

| PsihoSex a răspuns (pentru AFR81):

Scrie ori aici - mai invata si altii din problema ta, ca oricum esti anonim - sau scrie-mi in privat!

| AFR81 a răspuns (pentru PsihoSex):

Multumesc, dar problema este a user-ului, nu a mea laughing De curiozitate, chiar esti psiholog cu acte in regula?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te ascultăm.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi zi ce problemă ai, altfel cum vrei sa te ajute careva.

| Violleta2022 a răspuns:

Si eu bantui noaptea pe internet, fiind plina zi la mine happy

| ambicio a răspuns:

As putea sa te ajut și eu. Dacă vrei sa vorbim lasă-mi un mesaj privat cu povestea ta și ce anume te întristează

| blablabla66 explică (pentru ambicio):

Nu pot sa iti trimit mesaj, am status de membru junior sad

| blablabla66 explică (pentru ambicio):

Nu merg mesajele sad asta e skype-ul meu: aanamaria97

| ambicio a răspuns (pentru blablabla66):

Îmi pare rău dar eu nu am Skype, am cont de Yahoo messenger

| Biu009 a răspuns:

Poti sa imi lasi un mesaj daca vrei

| Kzwxych a răspuns:

Psiholog in adevaratul sens al cuvantuluI sau ai mai multa nevoie de sfaturi "prietenesti" sa zic asa?

| blablabla66 explică (pentru Kzwxych):

Orice e binevenit la ora asta