| tslex a întrebat:

As dori ca fetele sa mi raspunda la aceasta intreabare.
Cand ma sarut cu prietena mea..si ne incingem putin, dupa ce dispare placerea, incepe sa o doara burta si nu mi dau seama de ce..nu avem contact..doar saruturi, mangaieri, ea este virgina.

4 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Pentru ca se excita, si de aici vine durerea.este la fete ca si la baieti.

e ca si cum te ai imbraca de fotbal dar stai si te uiti la meci la tv.

| AlexaD a răspuns:

Te exciti, te dor ovarele, sau oole sau ce ai in loc de creier

| AnaMaria941019 a răspuns:

Se excitata foarte tare nu e nimic! happy

| fify797 a răspuns:

La ce club ai facut dans sportiv?(Scuze ca nu are nici o lrgatura cu intrebarea ta)