| Robertaa1234 a întrebat:

Buna tpu.As vrea sa aflu parerea voastra. Daca un tip se culca cu o fata destul de des,fara sa fie impreuna,mereu o cauta si vorbeste frumos cu ea,etc, se poate sa tina la ea? sau sa se indragosteasca de ea?

14 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Cel mai probabil e atras de ea doar fizic. Nu cred sa existe sanse mari sa fie ceva mai mult.

| Drolja a răspuns:

Dacă nu sunt împreună, trebuie să fie ceva destul de major care îl împiedică să o privească ca o iubită. Toate şansele sunt că îi e ruşine în public cu ea.
O altă treabă ar fi că el are deja o iubită.

| Liviu a răspuns:

Nu... eu discut frumos cu femeile(care merita evident)Ma pot culca si cu ele, o aventura nimic mai mult.Insa trebuie sa vorbesti frumos, nu scoti nimi de la o femeie cu bataia, cu jignirile si etc. Vorba buna? Cand eram pustan scoteam destule poze goale de la fetelaughing Acum mam reprofilat pe ceva real blushing (14 15 16 ani faza cu pozele pe net) O femeie ii intri mai usor sub piele daca ii vorbesti frumos si ii faci complimente sincere.Nu genu de vrajeala ieftina " Ai o harta? Mam pierdut in ochelarii tai" Ceva mai subtil, nici sa ii dai sperante false, nici sa ii dai visuri happy ii spui din capul locului cam ce doresti, ce ii poti oferi, si daca se poate sa ii specifici cu sentimente sau fara happy depinde de ea daca accepta

| RAY a răspuns:

Depinde foarte mult experientele lui din trecut, daca e o obisnunita sa faca sex cu oricare fata doar nu o sa se indragosteasca de fiecare fata, conteaza cum gandeste, cum este, daca face sex cu acea persoana inseamna ca ori i trezeste interes ori nu are cu cine asa ca nu are de ales, acuma cu relatia poate a fost dezamagit in trecut asa ca numai vrea asa ceva, poate are iubita, poate din alte motive cine stie

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi convinsa ca exista atractie fizica insa nu si sentimentala.Este asa numita prietenie fara beneficii prin care ambii parteneri isi rezolva problemele sexuale intr-un mod placut si fara riscuri. In timp devine o obisnuinta care deseori este mai puternica decat o iubire ce incepe sa se ofileasca.Cu timpul se poate transforma intro relatie de concubinaj care este pana la urma urmei tot o forma de casatorie dar fara acte.In plussocietate., cuplurile vad in casatorie doar un angajament impus de

| neutrino a răspuns:

Putin probabil, dar nu cred ca mai conteaza asa ceva, atata timp cat ambii isi rezolva problemele.

| minrest a răspuns:

Nu mai are de ce sa tina la ea sau sa se indragosteasca de ea, deoarece deja se culca cu ea.

| Holiday a răspuns:

Orice e posibil, limita e cerul.winking

| Goete a răspuns:

Iti povestesc experienta mea... Am facut exact acest lucru cu o fata. Timp de aproape 4 ani si am tinut la ea, dar nu am iubit-o. Ne-am despartit, nu ma complic sa explic "motivele" si peste 13 ani m-am indragostit de ea... acum suntem impreuna. Orice e posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa, clar tine la ea! Pentru ca asta faci cand tii la o fata, doar te culci cu ea cand simti nevoia si o ignori in restul timpului. Poti avea incredere in mine, eu tin la toate fetele cu care m-am culcat, oricare ar fi numele lor pe care nu mi le prea amintesc.

| Hitback a răspuns:

Baiat destept. Se distrează cu ea doar. Nimic serios.

| Țoglă a răspuns:

Posibil

| MedionTcO a răspuns:

Cel mai probabil da.

| Just4Joker075 a răspuns:

Da, se poate, fundă?