| AyaStormhold a întrebat:

As vrea sa intreb majoritatea oamenilor daca este normal sa ma fi indragostit chiar de un personaj de anime big grin (stiu cred ca o sa vi se pare ciudat) mrs anticipat. fundita!

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

NU esti indragostita! Iti place doar atitudinea personajului in filmul de desene animat in care joaca. Nu poti fi indragostita de persoane cu cu masti, parul lung in toate culorile si schimonosit in toate felurile! O sa te indragostesti, de baieti adevarati, nu din lumea virtuala.

pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Toti "ne-am indragostit" de o imagine, este normal.

| Necunoscută a răspuns:

Îl admiri doarhappy

| Bianca1997 a răspuns:

Mie nu mi se pare ciudat ca mi se intampla si mie:* ma bucur ca mai exista cineva asa. dar iti va trece enormal

| crystal123 a răspuns:

Bineinteles ca nu este normal. dar stai linistita nu are cum sa fie dragoste. cred ca oricine la un moment dat a fost 'indragostita' ba de un cantaret ba de un actor... dar incearca sa iti gasesti un baiat pe care il cunosti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti place cum arata atitundinea si in general te gadesti numai la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt indragostita de Pain (din naruto), laughing so i don't think that this is a big problem