| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa va cer un sfat.
Imi place de un baiat de la mnn din clasa. Insa el este cu una dintre cele mai bune prietene ale mele de aproape o luna.Baiatul ala o place si pe prietena mea dar si pe mine.Si ce ziceti sa fac sa ii las cale libera lui prietena mea sau sa lupt pentru el?

Răspuns Câştigător
| Revelation a răspuns:

Gandeste in felul urmator : ea ar facel la fel pentru tine?
Acum alt mod ar fi sa vezi de cine ii place mai mult. Daca de tine, ea ar trebui sa intelega, daca de ea iarasi tu.
Baieti or sa mai fie... si inca cati, dar prietenii ( macar uniihee hee ) sunt vesnici big grin... bine inteles pana ii calca masina rolling on the floor straight face

3 răspunsuri:
| Balonashee a răspuns:

Nu mai vine sine la prietenie nu la iubire. pentru ca intr-o zi o sa te paraseasca si nu vei avea sansa de a fi sustinuta de cea mai buna pr.asa ca mai bine daca se desparte ea d ell sau el d ea poti... dar prietenia este cel mai frumos lucru!

| oO a răspuns:

Eu zic sa astepti sa vezi ce are de gand sa faca el
Iti dai seama ca baietii vin si pleaca dar o prietena ramane

| radux3 a răspuns:

Lupta! augh