| dAnIeLcLaUdIu a întrebat:

as vrea si eu niste idei de surprize pentru iubita de ziua noastra.
Nu stiu ce sa mai fac,la urmatoarea aniversare facem un an si jumate,si nu stiu ce surpriza sa ii fac.
Tinand cont ca eu trebuie sa plec si nu o sa pot fii langa ea, si nici sa ii trimit ceva prin posta sau asa nu o sa pot( merg la armata crying ) si nu stiu cum sa ii fac o surpriza si nici ce sa contina surpriza aia.
Eu ma gandeam sa fac saptamana asta( pana duminica ca atunci plec) un email unde sa ii pun atasate chestii(iagini sau ceva scris, sau link)si de ziua noatra sa ii dau id si parola sa le vada....mergand pe varianta asta, ce as putea sa ii atasez in mailul respectiv?
cel mai bun raspuns, are funa!

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca te pricepi la photoshop, sa scrii numarul 18 (care reprezinta numarul de luni impreuna) si in interiorul lui sa pui poze cu voi big grin. Ii mai poti scrie o poezie sau daca nu o sa fii ocupat unde o sa mergi, trimite-i in ziua aia un video in care sa-i spui ceva dragut, ca ti-e dor de ea, ca nu ai uitat de aniversare, chestii de genul.

| grab a răspuns:

Cel mai frumos cauta un film de dragoste light asa. nu d-alea de mor aia la sfarsit gen sweet november...
un film va tine in brate o ora si ceva, va cheama sa mananci floricele si sa beti un vin rosu happy

la multi ani voua!

| dAnIeLcLaUdIu explică (pentru grab):

Mersi...dar eu nu o sa pot merge acasa de ziua aia
aia am zis si sus...ca daca eram acasa era altceava