| adrian1213 a întrebat:

Buna TPU... as vrea si eu un text de maxim 2-3 randuri pe care as vrrea sa il folosc la o fata. sa ii spun ca o plac gen: Hei. as vrea sa iti spun ceva. te plac. nu stiam ca o sa te plac. Gen asta... dar mai placut si 99% acceptat de ea. Dau funda happy

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Inceputul este promitator.O exprimare pornita din suflet si un pic de imaginatie vor fi suficiente pentru a reusi sa formulezi o urare proprie care sa reflecte adevaratele sentimente ce le simti fata de persoana iubita.Incearca.

| SkyPilot a răspuns:

Nu ii spune direct, de cele mai multe ori fetele te refuza. Mai ales daca o faci pe net. Intalneste-te cu ea si ofera-i un trandafir rosu. Fata va sti ce vrei sa ii transmiti.

Răspuns utilizator avertizat
| Pinocchio a răspuns:

Daca tu nu esti in stare sa formulezi cateva propozitii "cuceritoare", chiar daca acum te-ar ajuta cineva sa scrie in locul tau, cine crezi ca te-ar puteea inlocui pentru "vorbe dulci" mai mereu?