| DenissRaba a întrebat:

Aseara am chemat un prieten la mine si ploua foarte tare afara,i-am spus sa doarma la mine si mergem maine impreuna la scoala,am dormit intr-un pat si am vazut ca o are sculata,din gluma imi tot punea mana pe penis,ii puneam si eu pana mi-a spus"Hai sa vedem cine rezista mai mult fara sa ejaculeze la masturbare" am inceput sa ne masturbam dupa care el ma masturba pe mine si eu pe el, ne-am frecat capurile penisurilor iar el a ejaculat pe penisul meu si eu am ejaculat in fundul lui(I.am introdus penisul foarte putin in fund cat sa pot ejacula) exista riscul sa luam vreo boala?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Santeti copii. riscuri nu sant deloc. Doar daca o faceai cu un tigan

| Emilian65 a răspuns:

Da, exista.

| MihaiNicu23 a răspuns:

DA exista pentru ca a existat contact sexual.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu cred ca era prima experienta de genul... Daca ai facut o neprotejat chiar si la o penetrare superficiala risti sa te pricopsesti cu ceva.

| Victoria18 a răspuns:

Logic ca da, atata timp cat ai introdus acolo penisul si ai si ejaculat.

| NameHarris a răspuns:

De astea faci tu?

| DoarAlin a răspuns:

Ai dracu poponari. rolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
| nitromonkey88 a răspuns:

Da, si pe langa bolile pe care le-ati luat facand asta, e posibil sa fiti gay. laughing)))