| adina_6125 a întrebat:

Buna TPU.astazi am vorbit cu prietenul meu. l-am sunat si i-am spus uite toata lumea a aflat si imi pare rau(nimeni nu stie ca suntem impreuna in afara de 2 prieteni pana acum 1 saptamana). el u s-a suparat a spus nu-i nimic. apoi i-am spus uite daca nu o sa te schimbi pentru ca nu imi place cum te porti cu mine(suntem de 2 saptamani impreuna si nici nu m-a sarutat, nici macar pe obraz nu ma pupat) si daca asta o sa continue eu zic sa ne despartim. l-am intrebat deci spune c o sa se intample? si el a spus ca o sa vezi maine la scoala. ce credeti ca vrea sa faca?

2 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Asteapta si o sa vezi.

| gya_5588 a răspuns:

Sa te sarute.tu ce crezi? ai cam pus piciorul in prag si acum o sa te sarute.cred ca e putin cam timid daca zici ca nu te-a sarutat nici macar pe obraz. daca vezi ca maine cand va intalniti nu e capabil sa te sarute saruta-l tu scurt pe buze(ca un pupic). poate asa prinde si el curaj...bafta