| SpeșălGirl a întrebat:

Astazi e ziua mea si i-am spus unui prieten pe care il plac : "Daca te vedeam iti dadeam si tie o bomboana.laughingDar pastrez una in caz ca o sa ne vedem vreodatalaughing".Si el a zis:"Bomboane expirate,suna periculoslaughing". Credeti ca a fost rautacios si a vrut sa imi spuna ca nu o sa ne vedem, sau a facut doar o gluma? Voi ce ati crede daca ati fi in locul meu?

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Probabil a fost doar o gluma, dar tu te complici. Pana la urma na, esti femeie, e normal sa despici firul in 4 laughing

8 răspunsuri:
| Adixuuu a răspuns:

Aoleu, fete paranoice, a facut o gluma. Daca ai vedea glume ce fac cu prietenii mei te-ati cruci.

| ArianaDwen a răspuns:

Nu mai interpreta chiar tot ce zice laughing Evident ca a fost o gluma. Intr-o zi iti vei amintii de "ingrijorarea" asta a ta si vei rade laughing

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca a facut o gluma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar o gluma, papadie...

| Dracoola a răspuns:

Pai nu sunt multe de crezut, doar facea o gluma. Eu as fi priceput aluzia ta, acum, e posibil ca el sa se prinda mai greu.

| badearazvan a răspuns:

Eu cred ca a fost doar o gluma, m-ai fac si eu glume din astea

| Andrei02132 a răspuns:

Parerea mea este ca a facut doar o gluma. Chestii de genu' mai fac si eu. Nu o lua ca pe o rautate. Fii optimista.