| Mariiiiiiia a întrebat:

Ati trait vreodata o iubire interzisa? Spuneti-o!

Răspuns Câştigător
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Da! Eram o copila.dar a durat asta pana acum 2 ani..sau un an jumate.Nu l-am iubit prima oara si dupa.m facut sa il iubesc si accepta si parintii si toata lumea relatia noastra..pana intr o zi cand m am schimbat si eu si l am pierdut si s combinat cu una si parintii mei nu au mai vrut sa fim impreuna si ai lui la fel...si parintii lui il obliga sa ramana cu ea, a plecat si de acasa.a zis ca daca nu ramane cu ea sa plece de acasa definitiv.Si a ramas cu ea.Am luptat amn2 mereu sa fim doar noi 2, ne am iubit cum nu cred ca se mai poate, era pe ascuns totul.Dar nu am mai suportat nici eu nici el si ne-am despartit.Acum el are o familie, are 2 gemeni eu sunt cu un baiat de ceva timp si acum cand ne vedem pe strada punem capul in pamant. oftam si mergem mai departe... oare a meritat sa suferim atat..si poate inca suferim pentru altii?oh go on

5 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy
Da am trait o astfel de iubire.Parintii mei nu erau de acord cu el si cand au aflat de noi mi-a cerut imediat sa pun capat relatiei si sa il las in pace.Ma durut ca eu tineam la el si el era cea mai importanta pentru mine care ma facea fericita.
Am tot incercat sa luptam dar nimic, nu a mai fost sa fie, nu sa mai putut face nimic.Nu mi-a ramas decat sa ma resemnzez si sa merg mai departe desi ma durea foarte mult.
Fiecare a luat-o pe drumul lui.Ne-am indepartat foarte mult.Straini am fost cand ne-am cunoscut, straini suntem acum, insa acum suntem 2 strain cu amintiri frumoase. Oricum niciodata nu il voi uita, va ramane mereu in inima mea.

| Azµre a răspuns:

Da, și nu a mers, nu avea cum să meargă când respectiva încă îl iubea pe fostul ca la urma urmei să mă lucreze pe la spate să se cupleze cu el înapoi și să stea cu amândoi să se culce cu ambii și așa mai departe. Când am aflat am pus capăt relației.

| LolaLollita a răspuns:

Stii, fiind "interzisa", implica a fi oarecum "secreta".
Nu pot sa dezvalui asa cevabig grin

| ORDKEO a răspuns:

Da(dar nu se spune).

| matesanosa a răspuns:

Da am fost cuplat cu profesoara de franceza in clasa a 11! am tinuto asa cu ea tot anul si in vacanta de vara am fost impreuna la mare dupa care ea a plecat din invatamant si nu am mai vazut-o!