| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai dureroase vorbe adresate de o fata unui baiat?

Răspuns Câştigător
| ALeXsSaY a răspuns:

Cred ca cele mai grele vorbe adresate mie au fost: ''tie nu iti pasa de toti, cu exceptia mea. esti asentimental, iti pasa doar de tine, un egoist. as vrea sa ma iubesti, dar nu o faci, iubirea asta e doar in imaginatia ta. s-a terminat'' apoi a plecat.nu stiu, a fost dur pentru ca o iubeam.straight face dar asta e viata big grin

10 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Cele mai dureroase vorbe?
1.Nu ma ***
2. Jignirile
3.S-a terminat nu te mai vreau
4.Am gasit pe altu`

| Doηηa a răspuns:

Nu stiu pentru ca sunt fata!winking

| razekery a răspuns:

Dupa ce ea a venit la mine si mai cerut sa fim impreuna dupa 10 zile ne-am despartit si mi-a zis ca nu m-a iubit niciodata asa... mai mult ca un prieten. i-am zis ia-l pe domnu din pantalonii si plimbate cu el. sa nu mai dai ochii cu mine in viata ta. imi zicea ca ma iubeste la sictir laughing asta e tot votka nu ma lasa la greu. si acele aventuri de o noapte da am zis ca asta urma sa fie ceva pe bune. nu cred ca mai gasesc o fata ca aia dar mincinoasa fara pereche.

| Elena_9064 a răspuns:

Buna.Nu prea stiu dar eu ca fata ma simt foarte prost cand cineva imi spune ca nu ma pricep la nimic. sad

| Gripa a răspuns:

"Care este cel mai dureroase vorbe adresate de o fata unui baiat?"
Wtf...greu limbu roman.

| XXXAnoNiMaXXX a răspuns:

Cred ca...S-a terminat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca cele mai *dureroase* sunt alea când îl anunți elegant ca nu vrei sa faci sex cu el; unde mai pui ca dacă l-ai si lasat să se incălzească vreun sfert de oră inainte de asta,efectul e garantat,in sensul ca *durerea* va fi și fizică; in rest,pentru ca am citit o altă intrebare de a ta,dacă vrei să treci peste o despărțire urâtă,treaba e foarte simplă,adică nu prea se poate; iubirea asta e foarte complexă(nu stiu ce m-a apucat,eu de obicei nu folosesc astfel de expresii),și dacă o vreme e frumoasă și nu avem probleme cu pofta de mâncare,mai târziu,când se termină marfa, facem inventarul,iesim pe minus,ne intrebăm de ce,dar faptul e consumat; nici experții contabili nu te mai pot rezolva cu ceva;(dacă intelegi ce vreau să spun)(se oferă mulți să te ajute cu expertize,dar s-ar putea să fie mult mai slabi la chestia asta cu matematica); trebuie doar sa te pregătești de o altă investiție și să fii mai atentă,cum umbli data viitoare cu *marfa*;(eu nu-s comerciant, sunt electronist, dar nu mi-a venit nimic in cap legat de tranzistori să pot face o paralelă); ok.pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tiam golit contul in banca sasi fac in ciuda / vezi ca maikata e soacaramea desi scapa de ea / vezi ca daca nu faci sex ca jose armando fac cu televizorul sex la noapte

| Cobrax a răspuns:

Depinde de baiat... daca e ca mine, nu prea'l deranjeaza nimic laughing

| ShadowBoy10 a răspuns:

Cele mai dureroase vorbe adresate de o fata unui baiat sunt : "Bagasi-ar tacto penisul in mine" laughingrolling on the floor