| lucy3sky a întrebat:

Care sunt semnele ca i-ai lipsit unei fete?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Semne de afectiune clara/sigura ar putea fi reprezentate de imbratisari stranse, repetate si sarutari patimase si cat mai pasionale. happy

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Banii tai, ăia i au lipsit bietei fete, fara tine poate trăii linistită, fara bani NU.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu o intrebi pe ea? Cum am putea stii noi daca nu am vazut-o in viata noastra si nici nu putem ghicii in stele?

| lucy3sky explică (pentru Violleta2022):

Nu o intreb pentru ca nu ar recunoaste ca si multe alte fete.

| lucy3sky explică (pentru Violleta2022):

Tu ai recunoaste? De ce raspunzi degeaba?

| Violleta2022 a răspuns (pentru lucy3sky):

Raspund pentru ca am experinta de viata si 50 de ani si stiu foarte bine cat de naiv poti fii la varsta ta!
In plus, sunt femeie si stiu clar ce semne poate da o femeie cand ii lipseste cineva.
te-as sfatuii sa fii mai politicos cand cineva se oboseste sa-ti raspunda, nu-ti sunt prietena si nu am vreun interes sa te mangai pe cap si sa te mint frumos, de mila ta!
Vrei adevarul? Asta ti-am oferit!

| Violleta2022 a răspuns (pentru lucy3sky):

O fata sau femeie cand nu raspunde direct la intrebarea pusa este pentru ca, nu vrea sa te supere, fiind raspunsul pe care nu vrei de fapt sa-l auzi!
Nu ne eschivam decat daca nu ne convine!

| lucy3sky explică (pentru Violleta2022):

Varianta de a o intreba pe fata o stiam si singur, nu trebuia sa imi spuna cineva.