| keytleen a întrebat:

Ce inseamna cand iubitul tau iti spune ca vrea sa iti faca sex oral si eu invers lui dupa aproape 5 luni de relatie? Mentionez este o relatie la distanta, tatal meu nu este de accord dar el continua sa vina sa ma vada! Ce credeti? Multumesc anticipat big grin

15 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ca maine o sa ploua.

| neutrino a răspuns:

Are ganduri mari!

| Fatamuntilor a răspuns:

Hai sa stabilim termeni.
Relatie la distanta insemna atunici cand iubitii se aflala zeci de km distanta...Dar poate pentru voi,, distanta'' insemna si distanta dintre casele voaste.
Sincera sa fiu 5 luni este cam putin mai ales acest tip de sex este pentru cuplurile stabile cu cel putin 10 luni de viata sexuala.Voi sunteti la inceput.BTS -urile se iau si prin sex oral.
Daca tu esti minora, si iubitelul major tatal tau are dreptate.

| cristimihailov a răspuns:

Ca daca nu faci, se inchide relatia.

| Felys a răspuns:

Insemna ca nu se multumeste doar cu sexul normal sau daca nu face-ti deloc si vrei sa te pastrezi virgina, macar cu asta sa se aleaga si el, totusi parerea mea e ca nu e cazul sa cedezi rugamintilor

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Chiar ai nevoie de traducere? E sex oral ce mare smecherie sa insemne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna 69.

| StalkerSoul a răspuns:

Relatiile la distanta nu merg!

Nu ii face niciun oral.
Daca azi ii faci oral si maine aflii ca i-au facut toate fetele de la el de acolo si te paraseste, pentru ca a vrut doar sa "guste" din tinelaughing ce zici de asta?
Si cand v-a afla si tatal tau ( daca zici ca nu e de acord) vai vai. ai grija!

Răspuns utilizator avertizat
| bbu2eugen a răspuns:

Mai asteapta asta spune i ca nu esti pregatita si daa nu esti pregatita o sa ramai masca pe acolo. Asa ca spune i iubitului sa si puna pofta in cui.

| Crash0 a răspuns:

E ok scumpo, daca il iubesti si ai incredere in el va veni cu timpul.bafta!
P S: ai grija la BTS si in caz ca veti face si altceva, protejeza-te mereuhappy

| Gabriel_Puican_1991 a răspuns:

Care este intrebarea de fapt?
Daca sa ii faci sau nu un sex oral, sau ce este ala, sau care este insemnatatea cererii?

O sa raspund la toate :
1. E alegerea ta...
2. Sex oral = sa ii iei partile masculine in gura (nu stiu cat de explicit pot fi pe TPU)
3. Poate sa insemne mai multe lucruri...
- vrea sa aveti o relatie mai inchegata
-vrea sa aveti o relatie sexuala
- pur si simplu vrea un blow-job

PS : cati ani ai?

| keytleen explică (pentru Gabriel_Puican_1991):

Deci, eu am 17 ani iar prietenul meu 18 ani il cunosc de mica, am inceput sa vorbim prin chat si ne-am indragostit e greu de explicat, e adevarat ca eu sunt virgina si el stie asta ca o sa astepta pana la 18 ani dar aia cea zis el mi se pare scarbos si injositor pentru o fata( asta nu i-am spus). Eu cred ca ma iubeste adica a demonstrat mi-a povestit tot ce a facut inainte cu toate fetele ca a vrut sa vada ( la inceput a incercat sa vada daca sunt la fel ca celelalte si dupa un timp de vorbit si-a dat seama ca eu sunt o fata mai cuminte, nu stiu il simt sincer) imi mai povestea si lucruri dureroase( tot trecutul lui ) a avut incredere in mine pentru asta. El mi-a spus ceva gen: '' ca eu o sa raman virgina dar vrea sa simta placerea aia doar cu mine aaa si ca se simte foarte pasionat ( cu celelalte fete cu care vorbea ele vroiau doar sex dar eu i-am spus de la inceput ca vreau sa ne uitam la multe filme impreuna, chestii din astea iar el a spus e ca super ok asa) Dar din cand in cand mai imi spune aia cu oralul el mi-a spus ca eu sunt prima lui dragoste adica ca simte sa faca toate lucrurile alea filme, muzica, plimbari TOTUL! PS: avem foarte multe lucruri in comun( ne plac aceleasi filme, muzica)

| drd03 a răspuns:

rolling on the floor))

| motorock a răspuns:

Relatie la distanta inseamna ca amorezii sunt... la distanta (zeci, sute, mii de km) unul de celalat.
Probabil ca ai o varsta frageda, si de aceea tatal tau nu e de acord sa ai o relatie(mai ales daca prietenul e mai in varsta cu 3-4 ani decat tine).
Cat priveste intrebarea ta, referitoare la sexul oral, eu zic ca ar mai trebui sa astepti cativa ani, si iti vei da singura seama ce inseamna.