| AndraCx13 a întrebat:

Chiar nu stiu ce sa mai fac. Imi place de un baiat dar el nu prea ma place adica asa cred eu. Am o colega in clasa care imi e si cea mai buna prietena. Si intr-o zi cand mergeam la ore, el era pe coridor, statea la calorifer. Eu fara sa-l salut am trecut pe langa el, in spatele meu fiind Nicoleta (colega si prietena mea). Ea sa izbit in el ca sa-i atraga atentia (adica sa vada daca "ma inseala") dar el nu s-a uitat la ea. El se uita tot dupa mine. Am impresia ca ma place pentru ca mereu cand trec pe langa el imi zambeste si se uita asa frumos cu ochii lui aia verzi love struck. Dati-mi niste raspunsuri bune va rog. Oare ma palce sau nu? Dau funda la raspunsul cel mai bun :*.

Răspuns Câştigător
| Annim a răspuns:

Iti arzi creierii pedegeaba, in timp ce tu ghicesti in musetel el poate isi va gasi alta sau poate si el va pierde timpul ghicind si nimic nu va esi intre voi. Incearca sa intri in discutie cu el, informeazate despre el pentru a sti despre ce sa vorbiti, daca comunicarea cu baietii pentru tine este o problema fii in preajma lui si asteapta ca el sa faca primul pas. GOOD LUCK happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intreaba-l pe el dar eu sint sigur ca te place.

| SMarius a răspuns:

Ok...esti o fata frumusica, de aia se uita dupa tine, si probabil dupa multe altele! Macar baga-l in seama daca vrei sa te bage si el in seama!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se uita la tine si zambeste asta nu inseamna automat ca te place.