| anonim_4396 a întrebat:

Cît de bună este zodia Taurus la pat? Dar la sărutat? E dispus să întreţină o relaţie lungă? Dar la zodia Gemeni?
La amandouă zodii mă refer la băiat.
Sunt între cele 2 zodii.
Dau fundiţă!

7 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Iti alegi baiatul dupa zodie? Wow.
Am avut un geaman, e rece, distant, indiferent, nu-i prea pasa de relatie de cat cand este prea tarziu.

Cred ca depinde de om!

| Alcyon a răspuns:

Lasa zodiile, astea-s niste prostii inventate de oameni.

| Bøøgey a răspuns:

Eu is taur. Is cel mai bun la pat. Dorm minimum 12 ore. De sarutat nu stiu, prietena mea zice ca i-am atins amigdalele cu limba odata, iar treaba cu lungimea relatiilor e direct proportionala cu lungimea "spadei", deci destul de foarte mare.

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Nu ai cum sa fii intre. Taurul este si bun la pat si saruta pasional si mai este si familist convins. Gemenii traiesc mai mult in lumea lor inconjurati de multi prieteni, si cu fetele nu sunt foarte atenti. Deci, ce zodie esti?

| anonim_4396 explică (pentru UrsuletuChocolatiu):

Taur.

| unpustiobisnuit a răspuns:

Pai noi tauri suntem cea mai pasionala zodie