| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU happy. Credeţi că mă place? Adică, eu mă simt foarte bine în preajma lui.şi am impresia că şi el mă place..adică.îl surprind de nenumărate ori că mă priveşte,şi mă priveşte într-un mod ciudat. Dacă mă uitam şi eu la el,continua să mă privească cu gura interdeschisă. Îmi spune foarte multe glume,îmi arată trucuri cu cărţile,îmi zâmbeşte,etc. Nu l-am văzut o perioadă de timp şi acum, când m-a văzut, eu nefiind atentă la el a venit mai aproape de mine şi m-a întrebat dacă mi-am luat blugi noi. El fiind timid, nu spune nimănui când îi place o fată. Oare mă place? Şi dacă da, cum îi pot arăta că şi eu îl plac? Fundă pentru cel mai bun răspuns :*. Mulţumesc happy.

1 răspuns:
| AndreeaSoo9 a răspuns:

Daca te priveste, nu inseamna ca te si place.Dar e ceva, ai putea sa vorbesti cu el.Sa-i spui ce simti tu pentru el, si sa-l intrebi daca e sentiment reciproc.