| Mumoasa_8985 a întrebat:

Cu 4 zile in urma m-am certat cu prietenul meu, din cauza ca niste baetii de la mine din clasa iau spus niste vorbe care nu au foarte bune. M-am certat rau cu el ne-am reprosat multe lucruri fara sa gindim iar acum regretam. Ambii ne iubim foarte mult si nu vrem sa ne despartim. Dar sunt prea multe persoane care nu ne vreau impreuna. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Dyony01 a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie.eu fac un singur lucru.nu-i bag in seama.Dak ai incredere in el te sfatuiesc sa nu ii mai asculti p toti,...si te sfatuiesc inca ceva nu-i spune mereu lururile care ti le spun colegii tai...prietenul tau va crede ca nu ai incredere in el,sper ca o sa t ajute :*:*

| Dyony01 a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie.eu fac un singur lucru.nu-i bag in seama. Daca ai incredere in el te sfatuiesc sa nu ii mai asculti p toti, ...si te sfatuiesc inca ceva nu-i spune mereu lururile care ti le spun colegii tai...prietenul tau va crede ca nu ai incredere in el, sper ca o sa t ajute :*:*

| BalonaşDulcee a răspuns:

Daca va iubiti aman2 impacati-va daca ei scot vorbe despre tine/el inseamna ca sunt gelosi pe voi 2 si tocmai de aia voi aratatile ca nu va pasa, suna-l nu-l lasa sa plece sa te uite si sau se se bage niste handicapati idioti invidiosi aurolaci etc etc intre voi! IUBIREA E MAI SUS DE invidia lor!

| BalonaşDulcee a răspuns:

Iti spun asta din propria experienta eu am facut ce ti-am zis... pana cand m-am despartit de el ca toata scoala incepuse sa ma exaspereze chiar daca cei mai multi erau de partea noastra... nu-mi convenea ca erau totusi peste 10pers care nu n vor impreuna.sad

| Hollywood a răspuns:

Intreba-l daca t crede p tine sau p acei tipi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut la totii, cine este interesat o relatie cu mine?suntt gay si vreau sa mi fac un iubit, cine este interesat sa ma contacteze pe id la kevinn.dennis