| Unofficial a întrebat:

TPU!
Cum faci un baiat sa ajunga la erectie fara a face sex?(ceva gen Handjob) Exista mai multe metode? Daca da, care sunt?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este suficient sa te dezbraci in fata lui cu miscari lascive pana cand ramai doar in niste desuuri minuscule sau daca esti indrazneata chiar mai mult olecuta laughing

| LoveSleep a răspuns:

Lăsând timiditatea la o parte.
Și hainele.

| Lawliet14 a răspuns:

Maraton Forte. happy

| crytical a răspuns:

Cauta pe youtube grinding.

| Pardelian a răspuns:

Ori ii erectie ori ii ejaculare hotaraste-te

| Unofficial explică (pentru Pardelian):

Ejaculare,voiam sa zic.

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Erectie inseamna sa i se intareasca, poti sa incerci sa devii stripteoza, sa te freci de el, sa il saruti, sa ii freci sfarcurile, sa ii sugi sfarcurile, sa il musti de gat, sa ii faci sex oral, sa ii bagi mana la chiloti, sa ii soptesti ceva sexual, mai sunt inca 4155 lucruri dar n-am timp acum, totusi esti femeie ar trebui sa stii ce anume ii place unui baiat,

| bogdanForever a răspuns:

Ii dai cu spell bre laughing

| Rusu_Bogdan_1998_a1Oq a răspuns:

Blowjob, handjob, footjob, fisting, squirting, petting, pussy flash si ultimul, dar nu cel din urma, crema, spit in testicule

| shadow72 a răspuns (pentru Rusu_Bogdan_1998_a1Oq):

Fratica... tu chiar te plictisesti pe acasa sa inteleg

| Rusu_Bogdan_1998_a1Oq a răspuns (pentru shadow72):

Destul de tare, te-am dat gata cu spitul in testicule, nu?