| Oana04 a întrebat:

Cum iti dai seama ca o fata e virgina? Are un comportament gen "Căprioara"?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Intr-adevar o poti simti ca fiind foarte emotiva si delicata insa nu intotdeauna se manifesta asa. acesta este mai degraba un comportament al fetelor foarte tinere, inocente, dar inocenta nu inseamna virgina ci mai degraba pur, curat. nu este o regula. de exemplu fetele care sunt in zodia fecioarei au tendinta sa fie asa insa nu inseamna ca sunt virgine dpdv fizic.
fiecare fata este diferita si se poarta in diferite feluri.

15 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Fii sigură că comportamentul nu se schimbă odată cu pierderea virginității.

| ywar a răspuns:

Si cum explicati voi adolescentii, cei a tot stiutori comportamentul de caprioara? Pe vremea mea se spunea ca o fata e la locul ei, cuminte, cu bun simt! Acum e caprioara!

| Maxnonymus a răspuns:

Daca vad "instrumentul" se inrosesc foarte tare la fata sau se sperie...depinde de marime laughing)

| Geezgirl a răspuns:

Căprioară laughing
Neah, sunt unele virgine mai tupeiste și perverse și unele care și-au început viața sexuală și sunt timidă. Nu te lua după comportament.
Și pe băieții virgini cum îi recunoști? Au un comportament gen „cerb"?

| Xpressurself a răspuns (pentru Geezgirl):

happy asa-i, singura modalitate este sa-ti spuna ea daca doreste. daca nu e secretul ei.

| jmegher a răspuns (pentru Geezgirl):

rolling on the floor Tare asta. Am mai ris doua minute dupa ce am citit faza cu cerbu rolling on the floor

| jmegher a răspuns (pentru Geezgirl):

De obicei au sanii tari daca sunt virgine...

| Maxnonymus a răspuns (pentru Geezgirl):

"unele care și-au început viața sexuală și sunt timidă" laughing))))))

| Geezgirl a răspuns (pentru Maxnonymus):

Uau, ce mare chestie. Am pus un "ă" în locul literei "e", probabil din neatenție. Asta se întâmplă când faci mai multe lucruri în același timp. So, nothing to be proud about

| Csm_Silvia_2000 a răspuns:

Atunci cand o fata este virgina si face dragoste prima data curge sânge... cred ca asta e singurul lucru din care iti poti da seama ci nu din comportamentul ei.

| Xpressurself a răspuns (pentru Csm_Silvia_2000):

Gresit, sunt multe fete care nu sangereaza deloc la dezvirginare pentru ca au un himen foarte elastic. nu exista modalitati de a determina astfel daca o fata este sau nu virgina. virgina inseamna ca nu a facut-o niciodata. un ginecolog poate confirma asta.

| Vladimir9994 a răspuns:

O fata virgina nu este atat de bine dezvoltata fizic, gen sani mici sau medii fund micut...

| Xpressurself a răspuns (pentru Vladimir9994):

Absolut gresit, fizicul nu are de-a face cu virginitatea.

| NoSmile a răspuns (pentru Vladimir9994):

Permite-mi sa te contrazic. O fata se dezvoltata atat cat ii permite ''natura'', acest lucru nu tine cont de relatiile sexuale.
Confundati termenii deoare adolescenta este varsta la care o fata se dezvolta, iar daca isi incepe viata sexuala in aceeasi perioada, dati vina pe aces factor.

| Alex634895458855332 a răspuns:

Daca e vorba despre tine, băgați. Degetul in păsărica si vezi. Daca te doare