| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU cum pot sa îmi măresc penisul natural fara creme,pastile,aparate. Ceva exercitii sau ceva alimente care sa îmi mărească penisul, am 16 ani si am un penis in de 15 cm in erectie.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din pacate nu exista metode de marire a penisului cu adevarat. Marimea penisului este stabilita genetic la fel ca si a celorlalte parti anatomic ale corpului tau existente atat in interiorul cat si pe corpul tau. Este posibil sa ti se mai lungeasca cu 1 cm cel mult deoarece esti la varsta la care dezvoltare si cresterea in dimensiune a penisului sedefinitiveaza. Poate sa mai creasaca dar cel mult 1 maxim 2ani varsta dupa care se opreste cresterea penisului care de fapt la aceasta dimensiune este apta/perfecta pentru a intretine o relatie sexuala normala. Uni recomanda masarea si intinderea zilnica care poate fi o metoda naturala de alungire a celulelor, ceea ce ar putea provoaca alungirea penisului insa in detrimentul grosimii. big grin Sanatate!

1 răspuns:
| asdfq a răspuns:

Trage de el pana se intinde suficient si ziua agata de el o greutate