| SaRiNoOtZa a întrebat:

Cum poti provoca un baiat sa te sarute?happyFunda

Răspuns Câştigător
| DiaVp a răspuns:

Joaca adevar sau provocare.Pui pe cineva ca sa-l provoace pe baiatul ala sa te sarute, si daca nu merge, il chemi undeva, doar voi 2, si il tragi de bluza si-l saruti.
MULT NOROC!

4 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Te prefaci ca te impiedici si cazi la el in brate... asa poti sa il saruti tu pe el sau poate te sarute el pe tine love struck

Mooolt soocces!

| UbexFlo a răspuns:

Grea intrebare straight face saruta-l tu prima si apoi sigur se va simti provocat.big grin

| AlexEuManu a răspuns:

Foarte usor, trebuie sa fii prietenoasa si sa te uiti direct in ochii lui, il tragi intr-un colt il tii de mine si apoi daca nu o sa te sarute ma cauti!winking

| AliKilljoy a răspuns:

Cam greusad. Dar poti sa te joci cu mai multi prieteni Adevar sau Provocare si sa ii spui unui jucator sa te provoace pe tine sa il saruti sau sa te provoace pe tine. Ori cum mult noroc!