| bicdghwa a întrebat:

Buna TPU
Cum sa imi fac o prietena?
Si daca imi place de o fata cum naiba sa fac sa ii spun ca o plac, pentru-ca voi baietii stiti si voi cum e
Sunt la liceu

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intri in vorba cu ea si o faci sa rada daca te pricepi, altfel se va satura de tine

| neutrino a răspuns:

Atunci cand unui baiat ii place de o fata si crede ca aceasta este de nasul sau, atunci si numai atunci el trebuie sa o curteze.

| Emilian65 a răspuns:

O inviti in oras si ii spu ca iti place de ea. Daca esti la tare, invit-o la iarba verde si-i arati dragostea ta fata de ea.