| CinevaAnonimă a întrebat:

Cunosc un baiat care spune ca ma iubeste(eu nu il cred),dar de fiecare data cand vorbeste cu mine am un sentiment ciudat:simt ca parca tot interiorul meu s-ar innegri, mai ales in piept. Va rog sa nu ma intelegeti gresit, stiu ca acest lucru apare in imaginatia mea, dar totusi mi se pare ciudata senzatia.Voi ati avut asa senzatii?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate de nervi, sau furie?
Spune-i sa-ti dea pace, decat sa risti a te inegrii toata!

| neutrino a răspuns:

Da, de multe ori, numai ca la mine nu se innegrea.

| seth2016 a răspuns:

Negrul este expresia fricii tale. Poti simti frica ca un gust, ca o culoare sau ca fluturi in stomac. Poti sa vezi culoarea sau sa o simti.

Dar negrul iti da putere si te protejeaza (sau simti ca ai nevoie de putere si de protectie). Spune-i ca nu te simti bine in prezenta lui si ca nu mai vrei sa vorbesti cu el. Clar, explicit. Nu zambi, nu glumi. Spune un NU clar, cu vorba. Daca asta nu ajuta vobeste cu parintii tai sau cu cineva in care ai incredere sa te ajute si sa fie de fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea doar sa faca sex cu tine.
Metoda veche folosita printre barbati, sa ii zici la o fata ca o iubesti ca sa te poti multumi la noapte.

| CinevaAnonimă explică:

S-ar putea. Dar mai am si acel sentiment de frica. El este cu 10 ani mai mare decat mine si de aceea nu il cred atunci cand imi spune ca ma iubeste. As vrea sa pot scapa cumva de el.

| CinevaAnonimă explică:

Da, dar eu sunt inca un copil si el vede foarte bine lucrul acesta.As vrea sa stiu cum sa-l resping.

Răspuns utilizator avertizat
| ambicio a răspuns:

Nervi sunt de vina, probabil nu te descarci și ții în tine