Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2733308intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
20 Aug
SATI 222.624AFISARI
95.088VIZITE
83.004V. UNICI
21 Decembrie 2011
madutza90 intreaba:

Buna TPU. da-ti-mi va rog niste mesaje de dragoste pe uby meu.astazi facem un an... vreau sa fie mai speciale.mersi:*

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    21 Decembrie 2011 10:45
    3TeoDora3 a răspuns:

Buna iubire! iti dai seama a trecut un an de cand am avut cea mai buna zi din viata mea si anume sa te intalnesc pe tine! tu imi pui mereu zambetul pe buze si imi ridici moralul atunci cand e nevoie! am incercat macar sa te ajut...nu prea ma pricep daca ti-a placut cat de cat funda?

• 6 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 21 Decembrie 2011 11:20
    Đϋffγ a răspuns:
    Cand treci printr-o perioada proasta, adu-ti aminte ca exista Cineva in cer care te iubeste si are grija de tine si cineva pe pamant caruia ii pasa de tine - eu sunt acela. smug

Din lacrimile cerului s-a nascut ploaia
    Din lacrimile pamantului s-a nascut roua,iar din lacrimile inimilor iubirea.
    Te iubesc!

Pentru mine, nu ai avut nici macar un minut
    Acum de sarbatori si asta m-a durut,
    Nici macar o clipa sa-mi spui ca iti lipsesc,
    Nici macar un zambet, asa cum era firesc
    Si daca-ntradevar ti-ar fi dor de mine,
    Nu m-ai tine departe de tine

Stau doar in casa si privesc pe geam, si imi amintesc cum ne iubeam parca vad cum noi ne sarut-am! primul sarut ma vrajit al doilea si mai mult un pic al treilea si al patrulea parca a zapacit mintea si inima mea te iubesc mult ! :X

Daca as avea tot timpul din lume mi l-as petrece alaturi de tine. iti iubesc fiecare pas fiecare clipire si fiecare suflare TE IUBESC intrutotul cu calitati si defecte la bine si la rau la bucurii si la suparare TE IUBESC si nu ma feresc sa.ti spun pentru ca este cel mai pretios sentiment pe care inima mea il poate nutri in acesta lume ciudata.

Te iubesc,imi esti drag,cu tine as vrea sa-mi impart durerea,zambetul si fericirea.Nu trebuie sa te gabdesti ca te v-a durea maine capul ca eu sut langa tine si prin iubire iti i-au durerea.TE IUBESC!

iubire,gandul ma poarta la tine mereu,Si nici nu stii cat mi-e de greu.Cand vad cum noaptea iarasi vine, SI VISEZ,VISEZ CA TE IUBESC,ADORM SI IARASI MA TREZESC,cU GANDUL LA TINE,

Te plac, te vreausi mai doresc
    Cu tine o viata sa traesc,
    Alaturi tu sa-mi fii mereu
    chiar si atunci cind imi e greu.
    De iubire sa-mi vorbesti
    Sin saruturi sa ma topesti
    Sa uit de clipe grele in viata
    Sa am in tine o speranta.

Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altuia,si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta…este misterul dintre doi oameni,nu asemanarea dintre ei

intr-un cuib de randunele
    ...
  • 21 Decembrie 2011 12:20
    Raspuns anonim:
    ``Te iubesc`` e cel mai special. Nu conteaza fontul cat fondul pentru un baiat, crede-ma.
  • 10 Ianuarie 2013 17:43
    BreeTPU a răspuns:
    Mesaje de dragoste speciale gasesti aici http://www.bree.ro/mesaje/dragoste.php
  • 22 Iulie 2014 18:21
    ValentinCN a răspuns:
    Iata un site bun cu multiple mesaje de dragoste, sms-uri si citate - http://sms-mesajededragoste.blogspot.com/
    Bafta!
  • 20 Noiembrie 2012 08:52
    julius a răspuns:
    Cauta ce-ti place si se potriveste intr-o colectie intreaga de mesaje si SMS-uri de dragoste : http://mesaje-dragoste.ro
  • 21 Decembrie 2011 11:14
    blonda02 a răspuns:
    A mai trecut un an din viata ta si am avut onoarea sa il petreci cu mine.prin acest mesaj vreau sa-ti spun ca te iubesc enorm si pentru mine acest an a fost unul absolut superb.te iubesc mult si sunt convinsa si tu, iar astazi vreau sa fie o zi de neuitat.