| CaritaDeAngel a întrebat:

Daca fac un curs de coafor/cosmetica la UCECOM. stie cineva daca dupa terminarea cursului institutia iti asigura loc de munca, cel putin eu asta am inteles de pe site! Scz de categorie! Multumesc! Funda! happy

4 răspunsuri:
| CaritaDeAngel explică:

@deavolu din am citit pe site asa este, si o prietena, care a facut acum cativa ani a beneficiat de asta. Ma intrebam daca mai este si acum la fel, vroiam rasp de la persoane aflate in cauza sau daca cunoaste cazuri. nu raspunsuri la intamplare. gen " daca ai bani sa-ti deschizi salon".

| CaritaDeAngel explică:

@ivancea2 multumesc, cred ca trebuie sa intreb personal chestia asta! happy

| deavolu a răspuns:

Da daca ai bani personali sa iti deschizi salonul tau
cu placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai daca acel curs il faci in urma unui contract cu ei, altfel nu.Numai bine.