| ionelsv a întrebat:

Daca poate sa ma ajute cineva cu niste sfaturi. Am o cumnata casatorita imi place mult de ea sunt innebunit dupa ea, nu stiu cum sa fac sa fac dragoate cu ea. ma inteleg f bine cu ea, e casatorita recent si imi este frica sa ii fac avansuri daca ma refuza si ii spune la sora ei (sotia mea). Ce sfaturi im dati? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Miladincaa a răspuns:

In primul rand incearca sa te stapanesti. apoi hai sa gandim putin logic, tu chiar crezi ca o sa isi bata joc de sora ei, ca o sa incalce orice norma morala si ca isi va insela sotul, mai ales ca abia s-au casatorit?
hai sa fim rezonabili, pana la urma tu vrei doar putina distractie, de ce sa distrugi doua famili doar pentru cateva minute de placere? de ce sa desparti doua surori?
daca intr-adevar vrei sa faco sex cu o alta femeie de ce nu cauti una care sa semene cat de cat cu cumnata ta, asa ar fi mult mai echitabil.
imi pare rau daca tot ce am zis a sunat putin cam dur, dar daca nu vei sti sa te controlezi vei distruge o multime de oameni

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Mai Ionel, fii baiat cuminte si lasa-ti cumnata in pace. Tie ti-ar place ca un cumnat de al tau sa faca sex cu sotia ta?

| SkyPilot a răspuns:

Potoleste-te, lucrurile astea se afla mai devreme sau mai tarziu. Nu se face asa ceva in familie. Pentru o distractie de moment, distrugi familia ta, familia ei si strici si relatia dintre ele doua.

| MskDesign a răspuns:

Daca nu te stapanesti, in scurt timp, vor fi alte doua familii dezbinate.

| NameHarris a răspuns:

De ce nu iti iei si soarca la avansuri?laughing

| Quassaar a răspuns:

Ionele, baga-ti mințile in cap si stai liniștit. Crezi ca ești singurul care are o cumnata buna de p...a? Suntem oameni si ar trebui sa ne putem stăpânii. Faptul ca ea este de treaba cu tine nu îndemână ca își dorește sa te aibe si in pat. Uneori politețea o interpretam ca si tine. Îți dai seama ca daca ii faci avansuri este posibil sa te spună lui barbat-su. Cu nevasta poate o scoți la capăt dar soțul ei daca se simte amenintat este posibil sa te " execute". Si este foarte urat sa faci așa ceva in familie.

| mleonte81 a răspuns:

Pregateste gheața din timp.

| ionelsv explică:

Multumesc la toti pentru sfaturi! Nu stiu ce sa fac dar sunt innebunit dupa ea dar o sa ascult de voi si merg inainte!