| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi detalii si sfaturi despre sex, ce știți voi din experiența, cum faceți. Sunt fata.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce sfaturii doresti? despre ce anume?

| Violleta2022 a răspuns:

Detaliile despre sex le gasesti pe site-uri specifice, nu aici.
Din pacate, nu putema sa scriem asa ceva pe un site unde sunt 90% copilasi mici.

| corbulalbrosu a răspuns:

Diferite aspecte, pozitii si alte detalii in privinta ''tehnicii'' le poti observa si analiza prin vizionare diferitelor categorii de filme pornogrfice. Succes!

| lpavel a răspuns:

Pai ce detalii ai vrea? Nu e nimic de invatat, o faci si gata big grin dar daca vrei detalii mai amanuntite atunci uita-te la un film porno big grin

| FaraNumePls a răspuns:

Treci pe Pornhun

| FaraNumePls a răspuns:

Treci pe Pornhub

| Suki08 a răspuns:

Intreab o pe mami

Răspuns utilizator avertizat
| Helenaisdrug a răspuns:

Fac din cand in cand like si subscribe pls funda pentru toti din 2008 conexiune pe psp ad-hoc

| BajatuSincer a răspuns:

Cauta www.profadesex.ro te va ajuta