| anonim_4396 a întrebat:

De 2 zile m-am despartit de prietena mea.(dintr-un motiv foarte urat din partea ei)
De atunci imi scrie zi si noapte mesaje de genu: sa ne impacam, iarta-ma dar nu a fost cu intentie, am intrebat-o si pe soramea mai mare, eu avand 14 imediat si ea avand 19.
Ea mi-a zis sa o las sa sufere sa isi ispaseasca pedeapsa, chiar daca si eu am gandit la fel, tot parca mi-e dor de ea.
Ce ar trebui sa fac?
Funda

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ar trebui sa mai cresti!happy

| WaterDrop a răspuns:

Aa, tare asta.Deci stai stai, nu se culca cu tine dar s`a culcat cu altul desi era virgina? laughing (scuze de ras, era un ras nervos).

Ia`o inapoi, profita de ea si combina`te cu alta in acelasi timp. Daca nu crezi ca esti in stare de asa ceva fara sa te pierzi in sentimente si sa ajungi sclavul ei, nu o mai baga in seama niciodata.

| max21 a răspuns (pentru WaterDrop):

Mane am 14 ani nu vreau sa-mi fac harem

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auzi sfatul meu e următorul jocăi și tu aceiași festă și pe urmă dă-i "accept".

| Xelon a răspuns:

Crede-ma sunt in masura sa iti vorbesc, acum 2 saptamani dupa un chef mi-am inselat prietena, de atunci m-am milogit de ea sa ma ierte si abia azi am reusit sa ma apropii cat de cat de ea, parerea mea ca oricine merita a doua sansa si daca chiar vezi ca este sincera eu zic sa ii mai dai o sansa

| OMFGConrad a răspuns:

Fă cum îţi spune inima!

| ExprimareLibera a răspuns:

Pai propune-i să ți-o pierzi si tu in schimbul împăcării. Ori impusti 2 iepuri, ori nimic. Nu fi fraier.

| Crux a răspuns:

Depinde ce a făcut şi cât de grav e. Să nu exagerăm. te-a înşelat?

| max21 a răspuns (pentru Crux):

Intr-un fel(dar mult mai rau)
SI-a pierdut virginitatea

| Crux a răspuns:

Pe ideea 'nu mi-o trag cu tine' că-s virgină...dar mi-o trag cu alții. laughing atunci ignor-o!