| DBeatrice a întrebat:

de cateva zile, am o placere nebună de a face sex. Acum ceva timp ma uitam pe youtube, si am dat din intamplare peste un videoclip cu doua testoase care faceau dragoste. Exista vreo sansa ca si prietenul meu sa scoata astfel de sunete? Stiu ca suna ciudat...dar am o senzatie aparte cand aud sunetele masculului testos. Poate sa fie un nou fetish d'ala sau cum se zice, macar este normal? Nu, nu are vreo legatura cu zoofilia, n-as face asa ceva cu o broasca. Dau funda! :*

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Arata-i filmuletul si il pui sa invete acele sunete.E clar ca nu ai prea vazut filmulete de acest gen. Daca te influenteaza doar niste sunete.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Poti vb cu iubi si va puneti de acord sa imitati testosele cand faceti sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Dar cu o rama semi moarta, ti-ai trage-o?

| Florentina9210 a răspuns:

Pana si testoasele au o viata sexuala mai activa decat o ai tu.

| Oana92 a răspuns:

...ai putea sa iti pui sunetul ala ca ton de apel laughing

| Bota_Valentin_1991 a răspuns:

Iti poti alege un barbat din Testoasele Ninja.