| anonim_4396 a întrebat:

TPU
De la ce varsta s ar face sex?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as zice 18 ani(sau macar o vastra apropiata) si CEL MAI IMPORTANT atunci cand esti pregatit(a) de asumarea de RESPONSABILITATI (de orice gen -nu doar sarcina)! si mai ales cand esti deja ''pe picioarele tale'' si ''cu capul pe umeri''(metaforic)!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La intrebarea asta mai bine ai discuta cu parintii!

Răspuns utilizator avertizat
| horansgang a răspuns:

Eu aş zice 25.

| TOOL a răspuns:

15-16 ani

| Didishorr a răspuns:

Buna. Peste 18 ani. Totusi, nu e permis sa faci sex inainte de 18 ani. Esti inca un copil.

| amazonul11 a răspuns:

16 ani
atunci corpul tau este destul de dezvoltat

| toni1234 a răspuns:

La 12 ani corpul tau incepe sa produca spermatozoizi dar nu este foarte recomandat sa-ti incepi viata sexuala asa repede, normal de la 14-15 ani in sus

| Ice15 a răspuns:

De la 16 in sus tongue

| OprisKarrina a răspuns:

"Sex" faci atunci cand simti ca persoana de langa tine merita cu adevarat asta! happy

| Rif_Francesca_1987 a răspuns:

Dupa nunta