| Deea5546 a întrebat:

Buna TPU.De o saptamana cu fostul meu prieten am devinit amici dupa o cearta. S-a suparat din senin pe mine, fara sa imi zica nimic dar cred ca s-a suparat deoarece eu am avut un amic destul de bun (ei doi nu se suporta) si oricine ar fi zis ca eu si amicul meu suntem mai mult decat prieteni. L-am intrebat de ce s-a suparat pe mine si a ocolit raspunsul dupa care mi-a zis ca as fi avut figuri si de aia s-a suparat.(noi atunci nu eram impreuna, dar se mai nimerea sa ne sarutam). Acuma de cand "Ne-am impacat" nu am deschis niciodata subiectul relatie, saruturi si din astea.Sincer nu stiu daca mai vrea ceva cu mine, il iubesc mai mult decat orice pe aceasta lume.Nu pot sa il vad ca un amic, dar nici sa stiu ca nu vorbeste cu mine.Suntem destul de reci unu cu altul(ma suna cam odata sau de 2 ori pe zi). Ce pot face sa il am langa mine?straight face

2 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Poi si de cate ori vrei sa te sune de 15 ori, ca doar nu ai ce sa vb tot timpu la telefon! Lasa asa ca e bine daca te suna si 1 data pe zi

| Serafir a răspuns:

Pune-i lesa si leagal in streang