| anonim_4396 a întrebat:

De un timp am o problema...
Nu imi pot face o prietena...
Am incerca tot, fizic arat mai mult ca prezentabil (iar sunt modest ma scuzati), ca si comportament ma comport frumos cu ele dar mai mult ca simpatie nu starnesc nimic, am incercat tot felul de metode prezentate de tot felul de,, specialisti" si nimic... Intrebarea mea: ce pot sa fac ca sa-mi fac o prietena?
Nu vreau raspunsuri gen,, asteapta cs o sa ai di tu." pentru ca sunt constient ca asteptand nu o sa vina sa-mi bata la usa.
FUNDA!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti sigur ca vrei asa ceva sau vrei sex, de ce va complicati atata sexul e o nevoie umana o relatie presupune multe si cum fetele sunt sfante o sa ai mare noroc sa nimeresti numa serioase

| CreaţaWsz a răspuns:

Sti vorba aia "cand e scris sa fie, o sa fie". Dar ca sa n-o dam in diverse incerca sa comunici cu cat mai multe fete (nu pe internet) du-te in parc, in club, oriunde si poate poate gasesti una pe gustul tau. Succes.

| nevermind3322 a răspuns:

O data ce ii starnesti simpatie unei fete, petrece tot mai mult timp cu ea. Fa-o sa vorbească despre ea si arata-i ca iti pasa. Fa glume, dar nu exagera. Adică ai grija sa nu devi exagerat. Si in niciun caz sa nu ii dai de înțeles ca vrei sa ai prietena si ca "ai face orice sa ai prietena" laughing fa-o sa înțeleagă ca vrei ca ea sa fie prietena ta laughing

| angel_4561 a răspuns:

Daca nu ai masina, banii si fite in ziua nu poti sa-ti faci o prietena doar prin faptul "ca esti cuminte"

Daca ti foarte mult sa se intample ceva nu o sa se intample, cand lasi sa vina totul de la sine se va intampla. Petrece timp cu fetele, deveniti cei mai buni prieteni, iesiti des, e imposibil sa nu se iveasca ceva. Iubirea nu se cauta, te gaseste ea singurawinking