| Luci88 a întrebat:

Dece dupa ce fac sex cu iubitu meu cand isi da drumu ii curge cativa stropi ca de apa din penis, nu ii curge sperma normala si multa! de ce? ce trebuie sa faca sa aiba sperma? Funda:*

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Poate o faceti prea des. Cand o faci rar, cantitatea e mai mare.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce trebuie să fie multă?
Este lichid preejaculator!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca si deoarece

| aeroclub a răspuns:

Acea "apa" este de fapt un lichid de lubrifiere ...Cantitatea de sperma poate fi diferita de la barbat la barbat, dar in special aceasta cantitate poate fi accentuata de anumite produse alimentare ca de exemplu berea, energizantul si multe altele!