| LlamaWSS a întrebat:

Bună TPU.

Deci e fata asta din clasa mea...care încă din clasa a 7 a se dă la mine, se aşează n bancă cu mine, mă cicăleşte etc..acum în ultima vreme a început s o facă tot mai mult. Ieri am vorbit f.mult şi m a întrebat dacă vreau să fim împreună. cand am vrut să i răspund a venit profu şi ne a întrerupt.

La finalul orei m am dus la ea şi i am spus că m am gândit iar ea, fără să mă lase să termin propoziția zice : "am glumit, mă".

Ce să nțeleg din asta? Acum am văzut că ma cam şi evită iar eu o iubesc enorm şi nu mai rezist. Ce mi recomandați, ce credeți voi?

P.S : am încercat să uit de ea dar nu pot.nu pot

2 răspunsuri:
| Rauldor a răspuns:

Din glumă în glumă, din cicăleală în cicăleală, se joacă cu tine, poate însemna că te simpatizează, sau îşi încearcă pe tine forţa de seducţie, să vadă ce reacţie ai.Ai putea să-i oferi o floare şi s-o pupi.

| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Hehe, prima iubire nu se uita niciodata crede-ma, cel mai bine e sa ii spui ce simti
Succes.