| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu si prietena mea (17 ani).am vrea sa ne incepem viata sexuala. faza e ca la mine nu se poate nici la ea (din cauza parintilor). La un hotel/pensiune credeti ca ari fi bine? SI timp cam.6 ore, max 7. Ce parere aveti? (nu vreau raspunsuri gen : prea devreme sau stiu eu. inutile. spuneti-va doar parerea big grin ) Multumesc!

5 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Sa zicem ca inchiriezi acum o camera de hotel/pensiune, dar asta o sa faci de fiecare data?

| RoxAnana a răspuns:

Nu cred ca ai varsta necesara sa inchiriezi o camera de hotel. Daca vreti bafta!

| Felys a răspuns:

Daca aveti bani de hotel, cu siguranta se poate, acolo nu va deranjaza nimeni

| drogh a răspuns:

Inchiriaza o camera de hotel. Poti vorbi despre asta la receptie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca sunteti de comun acord e bine, inchiriaza o camera in regim hotelierwinking intre 70-100 lei pe zi (24 de ore )